Regionų partija laukia EP rinkimų rezultatų

J. Pinskus: sėkmingai metėme iššūkį „politikos sunkiasvoriams“

Sekmadienį Lietuvoje baigėsi rinkimai į Europos Parlamentą, kuriuose dalyvavo tik 28,35 proc. balso teisę turinčių asmenų. Susumavus jų rezultatus paaiškėjo, kad mandatus iškovojo 8 partijos, tačiau Lietuvos regionų partijos tarp jų nėra. Nepaisant to, partijos pirmininkas Jonas Pinskus į ateitį buvo linkęs žiūrėti optimistiškai.

„Kalbėdamas apie jauną komandą, nuveiktą darbą ir pasiektą rezultatą, galiu teigti, kad mes „treniravomės“ tinkamai, namų darbus padarėme, tačiau paskutinę akimirką pritrūko „sportinės sėkmės“, – rezultatus apibendrino pasaulio čempionas. – Tik taip galiu vertinti tą faktą, kad esame vienintelė politinė jėga, kuri perkopė 5 proc. ribą (Lietuvos regionų partija gavo 5,25 proc. rinkėjų balsų), tačiau vis tiek likome be mandato.“

Tęsdamas sporto tematiką, J. Pinskus teigė, kad įvertinus varžovų „svorio kategorijų“ skirtumą, jis didžiuojasi pasiekimais.

„Konservatoriai gavo tris mandatus, socialdemokratai – du. Likusios partijos – laisviečiai, „valstiečiai“, „demokratai“, centristai tautininkai ir liberalai – po vieną. Bet reikia nepamiršti, kad tiek šios partijos, tiek atskiri jų nariai politikoje yra seniai ir gali pasigirti žinomais veidais – ekspremjerais, eurokomisarais ir t.t., o Lietuvos regionų partija dar tik žengia pirmuosius žingsnius. Nepaisant to, nors sisteminė žiniasklaida mus dažnokai ignoruodavo ir ne visada įtraukdavo į reitingus, „finišo tiesiojoje“ mes konkuravome su Liberalų sąjūdžiu – partija, kuri ne tik turi frakciją Seime, bet ir kurios vadovė yra Seimo pirmininkė. Jauni ir ambicingi mūsų bendrapartiečiai metė iššūkį politikos senbuviams, peržengė 5 proc. ribą ir atsiliko nuo jų tik dešimtosiomis procento dalimis. Jie, vedami partijos pirmininko pavaduotojos, Širvintų merės Živilės Pinskuvienės, kurios trečiai kadencijai ją išrinkę širvintiškiai žadėjo nepaleisti, varžėsi garbingai, kovojo iki galo, bet paskutinėmis sekundėmis sėkmė nuo jų nusisuko.“

Visgi, pasak Seimo nario, pastarieji rinkimai davė neįkainojamą pamoką.

„Sakyčiau, juos galima lyginti su „draugiškomis varžybomis“ prieš „finalines rungtynes“ – rudenį vyksiančiais rinkimais į Seimą. Komandinis bendrapartiečių ir skyrių darbas rodo, kad mes jiems rengiamės tinkamai, – teigė J. Pinskus. – Subūrėme rimtą kandidatų ir palaikymo komandą. Visi jie gerai padirbėjo, ką rodo ir aukštas rinkėjų pasitikėjimas Lietuvos regionų partija. Manau, rudeniniuose rinkimuose turime neblogas perspektyvas, todėl atsikvėpę išanalizuosime, ką padarėme ne taip, įvertinsime savo silpnąsias bei stipriąsias puses ir imsime ruošis nenumaldomai artėjančiam „superfinalui“.

Siekiame

Sėkmės, kūrybiško darbo, telkiančio bendraminčius bendram tikslui – gerinti mūsų valstybės žmonių gyvenimo kokybę, drąsiai priimti iššūkius. Ne tuščiažodžiauti ar vaikytis asmeninių interesų, bet realiai dirbti, iškovojant gyventojų pasitikėjimą Lietuvos regionų partija!   Stiprūs regionai -stipri Lietuva! 

Mus REMIA