Pirmininko Jono Pinskaus vedama Lietuvos regionų partija Seime jau turi ir savo frakciją

J. Pinskus: jie netikėjo, o mes padarėme – partija turi savo frakciją

Kiekviena partija ir politinis judėjimas du kartus per metus turi Teisingumo ministerijai pateikti informaciją apie savo statusą ir narių skaičių. Išanalizavus praėjusių metų pabaigos duomenis tapo akivaizdžios kelios tendencijos - senosios partijos praranda turėtą populiarumą, o jas sparčiai vejasi nauji politiniai judėjimai.

Tuomet Lietuvos regionų partijos pirmininkas Jonas Pinskus džiaugėsi bendromis tendencijomis ir prognozavo tolesnį savo vadovaujamos politinės jėgos stiprėjimą. Šiandien jo prognozės sėkmingai pildosi – Seimo kadencijos pradžioje turėjusi tik du narius, birželio 18 d. Lietuvos regionų partija įregistravo savo frakciją.

„Pradėjome „kelionę“ dviese su Andriumi Palioniu, o šiandien ją tęsiame septyniese, – pasidžiaugė partijos pirmininkas. – Viena vertus, tai rodo, kad mūsų konkurentų vykdoma politika ar pasirinkta pozicija atstumia ne tik jų potencialius rinkėjus, bet ir jų pačių partijų narius, kita – politikus vis labiau traukia tai, ką ir kaip daro Lietuvos regionų partija. Stebint bendras nuotaikas, galima teigti, kad žmonės galutinai pavargo nuo valdančiosios konservatorių-liberalų-laisviečių ir jų satelitų „žaidimų“, todėl renkasi tuos, kas suvokia kas vyksta Lietuvoje ir žino, kaip šalį išvesti iš krizės, į kurią ją įstūmė dabartinė Vyriausybė.“

Kas šiuo metu sudaro Lietuvos regionų frakciją, jos vadovas atskleisti nepanoro.

„Ši informacija netrukus vis tiek taps vieša, o kol kas tai tegul pabūna maža staigmena politologams . Taip jie turės daugiau laiko pasirengti vykstančių politinių įvykių analizei ir pateikti savo prognozes apie artėjančius Seimo rinkimus“, - apibendrino vienmandatininkas J. Pinskus.

Siekiame

Sėkmės, kūrybiško darbo, telkiančio bendraminčius bendram tikslui – gerinti mūsų valstybės žmonių gyvenimo kokybę, drąsiai priimti iššūkius. Ne tuščiažodžiauti ar vaikytis asmeninių interesų, bet realiai dirbti, iškovojant gyventojų pasitikėjimą Lietuvos regionų partija!   Stiprūs regionai -stipri Lietuva! 

Mus REMIA