Lietuvos regionų partijos ir frakcijos narys Seime Andrius Palionis

A.Palionis: palaikėme Gynybos fondo projektą, nes pakeitimai atitinka mūsų nuostatas

Ketvirtadienį Seimas priėmė Vyriausybės parengtą projektą, kuriuo siūloma įsteigti Valstybės gynybos fondą, nustatyti jo paskirtį, lėšų šaltinius, lėšų naudojimą, taip pat fondo valdymą ir jo pabaigą.

Tą pačią dieną vyko balsavimas dėl Akcizų įstatymo Nr. IX-569 23, 24, 25, 26, 30, 31, 65 ir 74 straipsnių pakeitimo įstatymo, kuris susijęs su minėtu fondu. Nors Seimas nepritarė Lietuvos regionų partijos narių Andriaus Palionio ir Jono Pinskaus pasiūlymui dėl 8 straipsnio pakeitimo, likusios siūlytos įstatymo nuostatos bus keičiamos.

A.Palionis patikslino, kad visi klausimai buvo aptarti naujojoje Lietuvos regionų frakcijoje ir kadangi teikiami siūlymai iš esmės atitiko frakcijos poziciją, jie buvo palaikyti.

„Visi sutinkame, kad Gynybos fondui pinigų reikia, tačiau mes, Lietuvos regionų partija, pasisakėme ir toliau pasisakysime prieš papildomą gyventojų ar smulkiųjų verslų, dirbančių pagal verslo liudijimus, apmokestinimą ir jų veiklos sričių susiaurinimą, - pabrėžė politikas. – Taip pat nebuvome linkę pritarti savivaldybių skurdinimui iš jų 2025 m. paimant 60 mln. eurų ir nepritarėme planams, pagal kuriuos kasmet iki 2030 metų iš jų būtų paimama po 25 mln. eurų visos Civilinės saugos programos finansavimui, kaip kad iš pradžių planavo Vyriausybė. Dabar iš jų bus finansuojami tik savivaldybių projektai. Kadangi šie klausimai išsisprendė, frakcija siūlomiems įstatymo pakeitimams pritarė.“

Siekiame

Sėkmės, kūrybiško darbo, telkiančio bendraminčius bendram tikslui – gerinti mūsų valstybės žmonių gyvenimo kokybę, drąsiai priimti iššūkius. Ne tuščiažodžiauti ar vaikytis asmeninių interesų, bet realiai dirbti, iškovojant gyventojų pasitikėjimą Lietuvos regionų partija!   Stiprūs regionai -stipri Lietuva! 

Mus REMIA