Visos naujienos

Lietuvos regionų partijos posėdis

2024 liepos 18 d., ketvirtadienį, pramogų ir paslaugų komplekse „Via Baltika Lietuva“ (Verslo g. 17, Kumpių k., Kauno rajonas), vyks Lietuvos regionų partijos Tarybos posėdis.

Lietuvos regionų partijos pirmininkas, Seimo frakcijos seniūnas Jonas Pinskus, nuotraukos autorė -  Džoja Barysaitė

Lietuvos regionų partijos pirmininkas, Seimo frakcijos seniūnas Jonas Pinskus:

-Prieš pradėdama dirbti premjerės Ingridos Šimonytės Vyriausybė įsipareigojo pasiekti esminį ekonominį proveržį, skatinti augantį darbo našumą ir didėjančias tiesiogines užsienio investicijas,

Živilė Pinskuvienė, Karolina Gudžiūnienė / ELTA nuotrauka

Centrinės valdžios degradacija – tik taip galiu pavadinti tai, kuo užsiima Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Seimo kontrolierių įstaiga, Vilniaus miesto savivaldybė ir Kauno technologijų universitetas (KTU), pastaruoju metu demonstruojantys išskirtinį susirūpinimą ne realiomis socialinėmis-ekonominėmis problemomis, o išskirtinai LGBT veikėjais ir „ieškantys sliekų ant asfalto“.

Lietuvos regionų partijos pirmininkas Jonas Pinskus

Liepos 10 d. įvykusiame Seimo Ekonomikos komiteto posėdyje, be kitų klausimų, buvo svarstomas ir žemės paėmimo visuomenės reikmėms vykdant valstybinės svarbos projektus įstatymo pakeitimo projektas. Komiteto pirmininkas, TS-LKD narys Kazys Starkevičius patikino, kad „jie viską daro tam, jog viskas būtų atlikta laiku“.

Liko tik du mėnesiai iki numatyto termino, Valstybės kontrolės schema

Valstybės kontrolė įvertino Regionų plėtros programą ir nustatė, kad savivaldybės pasigedo kultūros, žemės ūkio, ekonomikos ir inovacijų bei energetikos sričių priemonių. 2022–2030 m. programos rengimas organizuotas nepakankamai efektyviai ir rezultatyviai, nes regionų poreikius atliepė tik iš dalies.

Širvintų merė Živilė Pinskuvienė, delfi.lt nuotrauka

Liberalų sąjūdžio narys Romualdas Vaitkus ir TS-LKD priklausantis Kazys Starkevičius Seimui pateikė pasiūlymą „Dėl Lietuvos Respublikos Energetikos įstatymo NR. IX-884 2, 4, 6, 8, 19, 19-1, 22, 24-1 ir 36 straipsnių pakeitimo ir įstatymo papildymo 24-2 straipsniu įstatymo projekto Nr. XIVP-3732“.

Siekiame

Sėkmės, kūrybiško darbo, telkiančio bendraminčius bendram tikslui – gerinti mūsų valstybės žmonių gyvenimo kokybę, drąsiai priimti iššūkius. Ne tuščiažodžiauti ar vaikytis asmeninių interesų, bet realiai dirbti, iškovojant gyventojų pasitikėjimą Lietuvos regionų partija!   Stiprūs regionai -stipri Lietuva! 

Mus REMIA