Gitanas Nausėda ir Jonas Pinskus su žmonomis

Lietuvos regionų partija, tęsdama tradiciją tarybos posėdžius organizuoti skirtinguose šalies regionuose, kovo 2 d. savo narius subūrė Dzūkijoje, Alytaus rajone. Tarybos susirinkime Lietuvos regionų partijos taryba patvirtino abėcėlinį kandidatų sąrašą Europos Parlamento rinkimams, kurio lydere išrinkta partijos pirmininko pavaduotoja-

Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė. „Ačiū Lietuvos regionų partijai už pasitikėjimą. Priimu šį iššūkį, kuris man yra ir asmeninis. Esu veiksmo žmogus, todėl manau, kad tikrai užtenka murmėti ir piktintis – susitelkiame, einame ir darome. Esu tikra, kad Lietuvos regionų partija pakankamai sustiprėjo ir užaugo.

Suprantu, kad lengva nebus. Lietuva į Europos Parlamentą deleguoja tik 11 atstovų. Tad vien partijos tikslo ir noro, tarybos pritarimo neužtenka. Mums reikės Lietuvos žmonių pasitikėjimo ir palaikymo,“ – sakė Ž. Pinskuvienė, pažadėjusi aktyvią rinkimų kampaniją ir daug susitikimų visoje Lietuvoje.

Lietuvos regionų partija Europos Parlamento rinkimams teikia 22 kandidatų sąrašą. Jame be lyderės Ž. Pinskuvienės yra abu partijai atstovaujantys Seimo nariai, vienmandatininkai, pirmininkas Jonas Pinskus ir buvęs Žemės ūkio ministras Andrius Palionis, buvęs Ūkio ministras Kęstutis Daukšys, daug jaunų žmonių, savivaldos atstovų, tarybų narių iš visų šalies regionų.  

Posėdžio metu, kuriame nuotoliniu būdu dalyvavo ir Prezidento Gitano Nausėdos rinkimų štabo vadovas Povilas Mačiulis, Lietuvos regionų partijos tarybos nariai apsisprendė artėjančiuose prezidento rinkimuose remti būtent šį kandidatą.

„Turime gerą bendro darbo patirtį, nemažai bendrų iniciatyvų, Prezidentas ir Lietuvos regionų partija, ne tik regionų politikos, bet ir kitais klausimais žiūri viena kryptimi, – pažymėjo P. Mačiulis. – Prezidento nuomone, dabartinė šalies Vyriausybė regionams neskiria pakankamo dėmesio, todėl šia linkme nuveikta per mažai. Skatinant regionų augimą bei vystymąsi galima pasiekti žymiai geresnių rezultatų, tačiau tam reikia politinės jėgos, kuri suvokia, jog regionų politika neapsiriboja ataskaitomis Europos Sąjungai ar skambiomis frazėmis. Jėgos, suprantančios, kad tam reikia konkrečių darbų, kuo pasireiškė ligšiolinis konstruktyvus Prezidentūros ir Lietuvos regionų partijos bendradarbiavimas.“

P. Mačiulio žodžius patvirtino ir J. Pinskus, pabrėžęs, kad G. Nausėda buvo pasirinktas todėl, jog geriausiai iš visų pretendentų atstovauja Lietuvos regionų partijos patvirtintą bei realizuojamą programą.

„Jis kasmet organizuoja Regionų forumus, daug dėmesio skiria ne tik didiesiems miestams, bet ir regionams, bendrauja su jų gyventojais, todėl žino aktualiausias problemas, tarkim tokias, kaip kelių infrastruktūros būklė, kas palengvina vėlesnį jų sprendimą. Prezidentas inicijavo svarbius įstatymų pakeitimus, pavyzdžiui, dėl skolinimosi limitų, kurie šiuo laikotarpiu duos realios naudos regioninėms savivaldybėms, nes atvers galimybes įgyvendinti daugiau projektų. Taip pat sutampa mūsų ir Prezidento viešai deklaruojamos vertybės: visi pasisakome už tradicinę šeimą, nepritariame siekiams legalizuoti narkotikus, manome, kad krašto saugumas neturi būti stiprinamas skurdinant šalies gyventojus ir t.t. Minėtų aplinkybių visuma lemia, kad, mūsų partijos vertinimu, jis yra tas kandidatas, su kuriuo bus galima sėkmingai bei produktyviai bendradarbiauti tiek po prezidento, tiek po šiemet vyksiančių Seimo rinkimų“, – apibendrino Lietuvos regionų partijos pirmininkas J. Pinskus.

Siekiame

Sėkmės, kūrybiško darbo, telkiančio bendraminčius bendram tikslui – gerinti mūsų valstybės žmonių gyvenimo kokybę, drąsiai priimti iššūkius. Ne tuščiažodžiauti ar vaikytis asmeninių interesų, bet realiai dirbti, iškovojant gyventojų pasitikėjimą Lietuvos regionų partija!   Stiprūs regionai -stipri Lietuva! 

Mus REMIA